23. februára 2024

SLOVENSKÝ BILIARDOVÝ ZVÄZ

SLOVAKIA BILIARDS FEDERATION

KALENDÁR 2024

3 min read

(Podlieha schváleniu členmi výkonného výboru a súhlasom prevádzok klubov, pripomienky zasielajte na sbiz1994@gmail.com do 15.12.)

Január

13. – Slovenský pohár 1.kolo – GALAXIA Bratislava

20. – EXTRALIGA 1.-2.KOLO – POINT Trenčín

20.-21. Lineas 1 – Freeball snooker club Prešov

27. – 1.LIGA 1. a 2.kolo skupina „A“ LAVOS Bratislava, skupina „B“ ARENA Ružomberok

27. – REBILD – 1.kolo

27. – 28. – GRAND PRIX OF POLAND TOUR 8BALL – LODZ

Február

3. – Slovenský pohár 2.kolo – POINT Trenčín

10. –  Majstrovstvá Slovenska „ŽENY“ – hra č.8 – LAVOS Bratislava

10. – Senior cup – 1.kolo – Prešov

10. – Junior cup – 1.kolo – ŠK OKO Senica

10.-11.2.kemp pre mládež – tréningy ŠK OKO Senica

15. – 17. EUROTOUR – TALLIN OPEN

17. – CHALLENGE TOUR 1.KOLO – POINT Trenčín

17. – LAVOS liga 2.kolo

24. – EXTRALIGA 3. a 4.KOLO – GALAXIA BRATISLAVA

24. – REBILD 2.KOLO

24.-25. – Lineas 2 – Freeball snooker club Prešov

Marec

2. – 3. – DYNAMIC BEST OF THE EAST – LAVOS + GALAXIA BRATISLAVA

9. – 1.LIGA 3. a 4.kolo skupina „A“ PoolStar Topoľčany, skupina „B“ ARENA Ružomberok

 9. – REBILD – 3.KOLO

11. – 23. – European U16, U18, U21 & Men Snooker Championships, Sarajevo, Bosna a Hercegovina

13.-17. – WPA OPEN Championships

15. – 18. –  EPBF STELLA ARTOIS OPEN – OSTEND, BELGICKO

16. – LAVOS liga 3.kolo

23. – Slovenský pohár 3.kolo – ARENA Ružomberok

29. – 31. – EPBF BUNNY OPEN – RANKWEIL, RAKÚSKO

Apríl

6.-7. – FEDERAL CUP 2024

11. – 13. – EUROTOUR TBA OPEN – ST. JOHANN IM PONGAU

13. – SENIOR CUP – 2.KOLO – OZBK GALANTA

13. – JUNIOR CUP – 2.KOLO – BiliDart Haniska

13.- LAVOS liga 4.kolo

15. – 24. – MAJSTROVSTVÁ EURÓPY M-W-U23-WHC ATHLETES

20. – CHALLENGE TOUR 3.KOLO – POINT Trenčín

20. – 21. – Lineas 3 – Freeball snooker club Prešov

27. – Slovenský pohár 4.kolo – GALAXIA Bratislava

Máj

4. – 5. – ROMAN HAVIER MEMORIAL – POINT Trenčín

11. – 12. – CHALLENGE TOUR 2.kolo – POINT Trenčín

18. – EXTRALIGA 5. a 6.KOLO – ARENA Ružomberok

23. – 25. EUROTOUR – SANKT JOHANN IM PONGAU

25. – 1.LIGA 5.kolo skupina „A“ LAVOS Bratislava, skupina „B“ GALAXIA BRATISLAVA

          REBILD – 4.KOLO

Jún

1.- Slovenský pohár 5.kolo – Trnava

8. – REBILD – 5.KOLO

8. – LAVOS liga 6.kolo

15. – Senior cup 3.kolo – PoolStar Topoľčany

15. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „ŽENY“ HRA č.9 – LAVOS Bratislava

15. – Junior cup 3.kolo – ŠK OKO Senica

14. – Majstrovstvá EEBC – Lodz

22.-23. REBILD povinné dohrávky

22. – 23. – Lineas 5 – Freeball snooker club Prešov

29. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „DVOJICE“ – GALAXIA BRATISLAVA

Júl

4. – 7. PARDUBICE OPEN, EEBC JUNIOR CUP – PARDUBICE

13. – LAVOS liga 7.kolo

27. – 28. – BEST OF THE EAST GRZ/HUN

23. – 30. MAJSTROVSTVÁ EURÓPY JUNIOROV U17, U19

JÚL – povinné dohrávky všetky ligy do 30.7. !

August

1.-3. – EUROTOUR – TREVISO, TALIANSKO

3. – LAVOS liga 8.kolo

17. – DYNAMIC BEST OF THE EAST

22. – 24. – EUROTOUR – TREVISO, TALIANSKO

24. – LAVOS liga 9.kolo

31. – REBILD – 6.KOLO

September

7. – Slovenský pohár 6.kolo – ARENA Ružomberok

14. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „MUŽI“ HRA Č.14/1 NEKONEČNÁ  a VOLEBNÁ KONFERENCIA SBIZ – LAVOS Bratislava

21. – EXTRALIGA – FINÁLOVÝ DEŇ – GALAXIA BRATISLAVA

21. – 1.LIGA – FINÁLOVÝ DEŇ – POINT Trenčín

28. – AJARA CUP – BATUMI, GEORGIA

28. –  MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „ŽENY“ HRA Č.8 – POINT Trenčín

28. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „JUNIORI“ HRA Č.8 – ARENA Ružomberok

28. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „SENIORI“ HRA Č.8 – PoolStar Topoľčany

29. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „SENIORI – DVOJICE“ HRA Č.9 – PoolStar Topoľčany

Október

5. – 6. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „MUŽI“ HRA Č.8 – POINT Trenčín

12. – 13. – BEST OF THE EAST ROMANIA

12. – REBILD – 7.KOLO

19. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „JUNIORI“ HRA Č.9 – ŠK OKO Senica

19. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „SENIORI“ HRA Č.9 – LAVOS Bratislava

26. – 27. – MASTROVSTVÁ SLOVENSKA „MUŽI“ HRA Č.9 – GALAXIA BRATISLAVA

November

9. – ŠIPOŠ memoriál LAVOS Bratislava

16. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „SENIORI“ HRA Č.10 – POINT Trenčín

16. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „JUNIORI“ HRA Č.10 – ŠK OKO Senica

14. – 16. – EUROTOUR – ANTALYA, TURECKO

18. – 25. – MAJSTROVSTVÁ EURÓPY SENIOROV – ANTALYA, TURECKO

22. – EEBC JUNIOR Championships PL Lodz

23. – 24. – Dynamic BEST OF THE EAST PL Lodz

26. – REBILD – 8.KOLO

December

7. – 8. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „MUŽI“ HRA Č.10 – ARENA Ružomberok

14. – SLOVAKIA MASTERS 2024

21. – LAVOS Vianočný turnaj

About Author