SLOVENSKÝ BILIARDOVÝ ZVÄZ

SLOVAKIA BILIARDS FEDERATION

Kalendár na rok 2024

Upozornenie: na tejto stránke sa pracuje ospravedlňujem sa za vizuálne nedostaky

aktualizácia        24.05.2024

Jún

 

1.6.

  • Slovenský pohár 6.kolo – Arena Ružomberok

8.6.

  • Rebild – 5.kolo
  • LAVOS liga – 6.kolo

14.6.

  • EEBC INTERNATIONAL POLISH AMATEUR Championships LODZ, Poľsko

15.6.

  • Senior cup 3.kolo – PoolStar Topoľčany
  • Majstrovstvá Slovenska  „ŽENY“ hra č.9 – LAVOS Bratislava
  • Junior cup 4.kolo – ŠK OKO Senica

22.- 23.6.

  • Rebild- povinné dohrávky
  • Lineas 5 – Freeball snooker club Prešov

29.6.

  • Majstrovstvá Slovenska „DVOJICE“ – GALAXIA Bratislava

 

Júl

4. – 7. PARDUBICE OPEN, EEBC JUNIOR CUP – PARDUBICE

5. – 16. – MAJSTROVSTVÁ EURÓPY M-W-U23-WHC ATHLETES

18.-20. EUROTOUR SLO Podčetrtek

20. – TURNAJ JEDNOTLIVCOV – POINT Trenčín

13. – LAVOS liga 7.kolo

25.7. – 28.7. WCBS TEAM Championship, Kielce, Poľsko

27. – 28. – BEST OF THE EAST Kielce, Poľsko –

22. – 30. MAJSTROVSTVÁ EURÓPY JUNIOROV U17, U19 SLO Podčetrtek

JÚL – povinné dohrávky všetky ligy do 30.7. !

August

3. – LAVOS liga 8.kolo

17. – 18. DYNAMIC BEST OF THE EAST Rumunsko

22. – 24. – EUROTOUR – TREVISO, TALIANSKO

24. – TURNAJ DVOJÍC – POINT Trenčín

24. – LAVOS liga 9.kolo

31. – REBILD – 6.KOLO

31.8. GRAND PRIX OF POLAND TOUR 8BALL – Gdansk, Poľsko

!!! Nasledujúci program podlieha ešte dodatočnému schvaľovaniu. Zmeny programu vyhradené !!!

September

6. – 8. EEBC CHAMPIONSHIPS – GOLDEN CUP, LODZ, Poľsko

7. – Slovenský pohár 7.kolo – ARENA Ružomberok

14. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA MUŽI – HRA Č.14/1 NEKONEČNÁ – LAVOS Bratislava

21. – EXTRALIGA – 5, 6 a 7.kolo FINÁLOVÝ DEŇ – GALAXIA BRATISLAVA

21. – 1.LIGA – FINÁLOVÝ DEŇ – POINT Trenčín

28. – AJARA CUP – BATUMI, GEORGIA –

28. –  MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „ŽENY“ HRA Č.10 – POINT Trenčín

28. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „JUNIORI“ HRA Č.8 – ARENA Ružomberok

28. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „SENIORI“ HRA Č.8 – PoolStar Topoľčany

29. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „SENIORI – DVOJICE“ HRA Č.9 – PoolStar Topoľčany

Október

5. – 6. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „MUŽI“ HRA Č.8 – POINT Trenčín

11. EEBC Eastern NORDIC CUP, Pardubice, Česko –

12. – 13. – BEST OF THE EAST PARDUBICE, Česko

12. – REBILD – 7.KOLO

19. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „JUNIORI“ HRA Č.9 – ŠK OKO Senica

19. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „SENIORI“ HRA Č.9 – LAVOS Bratislava

19. – TURNAJ ZMIEŠANÝCH DVOJÍC – POINT Trenčín

25. GRAND PRIX OF POLAND TOUR 8BALL – LODZ, Poľsko

26. – 27. – MASTROVSTVÁ SLOVENSKA „MUŽI“ HRA Č.9 – GALAXIA BRATISLAVA

November

9. – ŠIPOŠ memoriál LAVOS Bratislava

16. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „SENIORI“ HRA Č.10 – POINT Trenčín

16. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „JUNIORI“ HRA Č.10 – ŠK OKO Senica

14. – 16. – EUROTOUR – ANTALYA, TURECKO

18. – 25. – MAJSTROVSTVÁ EURÓPY SENIOROV – ANTALYA, TURECKO

26. – REBILD – 8.KOLO

December

7. – 8. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA „MUŽI“ HRA Č.10 – ARENA Ružomberok

14. – SLOVAKIA MASTERS 2024

21. – LAVOS Vianočný turnaj

Predošlé mesiace

7. – Nedeľný turnaj – Trnava – hra č.9

13. – Slovenský pohár 1.kolo – GALAXIA Bratislava

20. – EXTRALIGA 1.-2.KOLO – POINT Trenčín

20.-21. Lineas 1 – Freeball snooker club Prešov

21.-25.1.WPA OPEN 10ball Indonesia

27. – 1.LIGA 1. a 2.kolo skupina „A“ LAVOS Bratislava, skupina „B“ ARENA Ružomberok

27. – REBILD – 1.kolo

27. – 28. – GRAND PRIX OF POLAND TOUR 8BALL – LODZ, Poľsko

3. – Slovenský pohár 2.kolo – POINT Trenčín

10. –  Majstrovstvá Slovenska „ŽENY“ – hra č.8 – LAVOS Bratislava

10. – Senior cup – 1.kolo – Prešov

10. – Junior cup – 1.kolo – ŠK OKO Senica

10.-11.2.kemp pre mládež – tréningy ŠK OKO Senica

15. – 17. EUROTOUR – TALLIN OPEN

17. – CHALLENGE TOUR 1.KOLO – POINT Trenčín

17. – LAVOS liga 2.kolo

24. – EXTRALIGA 3. a 4.KOLO – GALAXIA BRATISLAVA

24. – REBILD 2.KOLO

24.-25. – Lineas 2 – Freeball snooker club Prešov

2. – 3. – DYNAMIC BEST OF THE EAST – LAVOS + GALAXIA BRATISLAVA

9. – 1.LIGA 3. a 4.kolo skupina „A“ ARENA Ružomberok, skupina „B“ PoolStar Topoľčany

 9. – REBILD – 3.KOLO

11. – 23. – European U16, U18, U21 & Men Snooker Championships, Sarajevo, Bosna a Hercegovina 

13.-17. – WPA OPEN 10ball Poland, Kielce

15. – 18. –  EPBF STELLA ARTOIS OPEN – OSTEND, BELGICKO

16. – LAVOS liga 3.kolo

23. – Slovenský pohár 3.kolo – Balakovo TRNAVA

29. – 31. – EPBF BUNNY OPEN – RANKWEIL, RAKÚSKO

6.-7. – FEDERAL CUP 2024 SVK-CZ – Topoľčany

6.-7.  GRAND PRIX OF POLAND TOUR 8BALL – Ketrzyn, Poľsko

11. – 13. – EUROTOUR TBA OPEN – ST. JOHANN IM PONGAU

13. – SENIOR CUP – 2.KOLO – OZBK GALANTA

13. – JUNIOR CUP – 2.KOLO – BiliDart Haniska

13.- LAVOS liga 4.kolo

 

20. – 21. – Lineas 3 – Freeball snooker club Prešov

20. – Slovenský pohár 4.kolo – GALAXIA Bratislava

26.4. EEBC TBILISI 9ball OPEN, Gruzínsko

27. – JUNIOR CUP 3.kolo – ZMENA – ŠK OKO SENICA

4. – CHALLENGE TOUR 2.KOLO – POINT Trenčín

4. – LAVOS liga 5.kolo – Bratislava

6.-16.5. WPA 10ball QATAR OPEN

11. – 12. – ROMAN HAVIER MEMORIAL – POINT Trenčín

11. – EEBC CHAMPIONSHIPS U17 SENICA

17. – KONFERENCIA SBIZ – 18,00 LAVOS BRATISLAVA

18. – SLOVENSKÝ POHÁR 5.KOLO – LAVOS Bratislava

18. – GRAND PRIX OF POLAND TOUR 8BALL – Kielce, Poľsko

23. – 25. EUROTOUR – SANKT JOHANN IM PONGAU

25. – 1.LIGA 5.kolo skupina „A“ GALAXIA Bratislava, skupina „B“ LAVOS BRATISLAVA

          REBILD – 4.KOLO