13. apríla 2024

SLOVENSKÝ BILIARDOVÝ ZVÄZ

SLOVAKIA BILIARDS FEDERATION

KALENDÁR 23

Január

6.-8. Q-TOUR SNOOKER – Leeds

14. SENIOR CUP – 1.KOLO – OZBK Galanta

14. LAVOS LIGA – Bratislava

15. JUNIOR CUP – 1.KOLO – OZBK Galanta

21. SLOVENSKÝ POHÁR 9/1 – hra č.9 – GALAXIA Bratislava

28. LIGA – 1.LIGA: 1 a 2.KOLO – SKUPINA „A“ – POINT Trenčín, SKUPINA „B“ – ARENA RUŽOMBEROK

Február

1.– 5. WORLD POOL CHAMPIONSHIPS – POLAND, Kielce

4. LAVOS LIGA 2.kolo, hra č. 9

11. EEBC INTERNATIONAL JUNIOR SBIZ30 – ŠK OKO Senica

9.-13. STELLA ARTOIS OPEN – Belgicko

11. LAVOS DVOJICE 9BALL – Bratislava

15.-16. TALLIN OPEN EST – Estónsko

18.-20. EUROTOUR – TALLIN, Estónsko

18. – BAR OKO 9BALL 1. KOLO – SENICA

25. SLOVENSKÝ POHÁR 9/2 – POINT Trenčín

Marec

4. – BAR OKO 9BALL 2.KOLO – SENICA

4. LAVOS LIGA 3.kolo, hra č. 10

11. LIGA: EXTRALIGA 1. a 2. KOLO – ARENA RUŽOMBEROK

11. LIGA: REBILD 1.KOLO

18. JUNIOR CUP 2.KOLO – POINT Trenčín

18. SENIOR CUP 2.KOLO – POINT Trenčín

18. MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ŽENY hra č.9 – LAVOS Bratislava

25. MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA 14/1 NEKONEČNÁ – GALAXIA Bratislava

31.3.EEBC TEAM CUP 30YEARS of SBIZ – GALAXIA Bratislava

Apríl

1.-2. DYNAMIC BEST OF THE EAST SLOVAKIA – GALAXIA/ LAVOS Bratislava

7.-10. PATRICKS BUNNY OPEN – Rakúsko

8. LAVOS LIGA 4.kolo, hra č. 8

14.-16. EUROTOUR OPEN SALZBURG – Rakúsko

15.-16. EEBC YOUTH CHAMPIONSHIPS – DEBICA Poland

15. CHALLENGE TOUR 09 1.KOLO hra č.9 – POINT Trenčín

22. LIGA: 1.LIGA –  sobota 3. a 4. kolo, nedeľa 5.kolo, SKUPINA „A“ – GALAXIA Bratislava, SKUPINA „B“ – LAVOS BRATISLAVA

22. LIGA: REBILD 2.KOLO

28.-1.5. LJUBLANA OPEN – SLOVINSKO

29.-30. XVI. ROMAN HAVIER MEMORIAL (seniori) – POINT Trenčín

Máj

4.-9. WORLD POOL MASTERS

6. SLOVENSKÝ POHÁR 9/3 – ARENA Ružomberok

13.-14. EEBC TEAM CHAMPIONSIPS – LODZ – Poland

13. LAVOS LIGA 5.kolo, hra č. 9

20.-21. FEDERAL CUP CZ-SVK 2023

20. LIGA: 1.LIGA – PLAYOFF O POSTUP – SEMIFINÁLE + FINÁLE IBA V SOBOTU – PoolStar Topoľčany

21. LIGA: REBILD 3.KOLO

27.-29. EUROTOUR TAMPERE – FINLAND

27. JUNIOR CUP 3.KOLO – Galanta

27. MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ŽIEN hra č.10 – POINT Trenčín

27. SENIOR CUP 3.KOLO – PoolStar Topoľčany

30.5.-4.6. UK OPEN Londýn

Jún

1.-11. EUROPEAN CHAMPIONSHIPS MEN – FINLAND

3. BAR OKO 9BALL – 3.KOLO Senica

3. LAVOS LIGA 6.kolo, hra č. 10

10. LIGA: REBILD 4.KOLO

17. SLOVENSKÝ POHÁR 9/4 – GALAXIA BRATISLAVA

24. MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA JUNIOROV hra č.8 – ŠK OKO SENICA

24. MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SENIOROV hra č.8 – POINT Trenčín

Júl

2. LIGA: REBILD 5.KOLO

6.-9. STABEDO OPEN – PARDUBICE

15. LAVOS LIGA 7.kolo, hra č. 8

22. BAR OKO 9BALL 4.KOLO– Senica

29. STAROPRAMEN CUP – RUŽOMBEROK

19.7. – 26.7. EPBF EUROPEAN CHAMPIONCHIPS YOUTH – Slovinsko

August

18.8. – EEBC JUNIOR CUP –  Kielce

19.-20.8. – DYNAMIC BILLARD THE BEST OF THE EAST – Kielce, Poľsko

19. – 5.kolo 9BALL OPEN – BarOko Senica

23.-27. EEBC – Ajara Cup + Black Sea Ajara Fun – Batumi, Gruzínsko

26. – REBILD – 5.KOLO

September

2. – LIGA: EXTRALIGA 3. a 4. kolo  – ARENA Ružomberok

2.  – REBILD – 6.KOLO

8.-10.9. Eastern – Nordic Cup + 9ball TRODHEIM, Nórsko

9. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA DVOJICE – LAVOS Bratislava

16. – SLOVENSKÝ POHÁR 5.KOLO – POINT Trenčín

23.-24.9. – DYNAMIC BILLARD THE BEST OF THE EAST – Oradea, Rumunsko

29.9.-1.10. AFRICA-EAST EUROPE CUP, Cape Town, JAR

30. – CHALLENGE TOUR 3.KOLO – POINT Trenčín

Október

7. – 8. – MAJSTROVSTVÁ SR hra č.8 – SOBOTA: kvalifikácia, NEDEĽA: hlavný pavúk – GALAXIA Bratislava

7. – 8. – LADISLAV SRAMEK MEMORIAL – LAVOS Bratislava (vozičkári)

14. – LIGA: REBILD 7.KOLO

12. – 14. – EUROTOUR LASKO OPEN – Slovinsko

16. – 23. – MAJSTROVSTVÁ EURÓPY – SENIORI, ŽENY – Lasko, Slovinsko

17. – 22. – PREDATOR 8BALL CHAMPIONSHIPS – Rakúsko

14. – Senior cup 4.kolo – BILIARD „6“ Trnava a BALAKOVO Trnava

19. – 20. – Tréningový kemp – Bogdan Wolkowski – BALAKOVO Trnava

21. – SLOVENSKÝ POHÁR 6.KOLO – BILIARD „6“ Trnava a BALAKOVO Trnava

28. – MAJSTROVSTVÁ SR hra č.10 JUNIORI – BarOko senica

28. – MAJSTROVSTVÁ SR ŽENY hra č.8 – POINT Trenčín

28. – 29. MAJSTROVSTVÁ SR SENIORI hra č.10 a dvojice (nedeľa) – POINT Trenčín

November

4. – 5. – LIGA: EXTRALIGA – finálový víkend – LAVOS Bratislava

11. – 12. – MAJSTROVSTVÁ SR hra č.10 – SOBOTA: kvalifikácia, NEDEĽA: hlavný pavúk – GALAXIA Bratislava

18. – DYNAMIC BILLARD THE BEST OF THE EAST – PARDUBICE

18. – LIGA: REBILD 8.KOLO

19. – NEDELNÝ TURNAJ V HRE č.8 – začiatok o 13,00 – BALAKOVO & BILIARD „6“ Trnava

24. – 27. – TREVISO OPEN – Treviso, Taliansko

25. – MAJSTROVSTVÁ SR hra č.9 SENIORI, JUNIORI – GALAXIA Bratislava

December

2. – LIGA: REBILD 9.KOLO

9. – MAJSTROVSTVÁ SR hra č.9 – SOBOTA: kvalifikácia, NEDEĽA: hlavný pavúk – ARENA Ružomberok

16. – 30th CELEBRATE SLOVAKIA AWARDS – SLOVAKIA MASTERS CUP – POINT Trenčín (muži & juniori, ženy)