KALENDÁR 22

JANUÁR

22. – 23. – Majstrovstvá Slovenska 2021 hry č.10 a 9 – GALAXIA Bratislava

29. – SLOVAKIA MASTERS CUP 2021 – GALAXIA Bratislava

FEBRUÁR

5. – 6. DYNAMIC BEST OF THE EAST – GALAXIA Bratislava

12. – 13. FEDERAL CUP – POINT Trenčín

19. – SLOVENSKÝ POHÁR 1.KOLO – Vyhodnotenie roku 2021 – ARENA Ružomberok

26. – LIGA: 1.kolo – REBILD

26. – 28. EUROTOUR – Lasko OPEN – Slovinsko

MAREC

2. – 12. MAJSTROVSTVÁ EURÓPY MUŽOV – Lasko, Slovinsko

5. – Junior cup 1.kolo hra č.9 –  BC8 Banská Bystrica

5. – SANICA CUP DVOJICE 1.KOLO – POINT Trenčín

12. – LIGA: 2.kolo – REBILD

12. – LIGA: 1.LIGA : 1. – 2.kolo – POINT Trenčín začiatok 10,00 hod.

19. – LIGA: EXTRALIGA 1. – 2.kolo – ARENA Ružomberok

19. – CHALLENGE TOUR 1.KOLO hra č.9 – POINT Trenčín

26. – Senior cup 1.kolo – hra č.9 – PoolStar Topoľcany

26. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ŽIEN HRA č.8 – POINT Trenčín

APRÍL

2. – Pilsner Urquell cup – BBM Malacky

2. – STAROPRAMEN CUP – ARENA Ružomberok

9. – 10. DYNAMIC BEST OF THE EAST – Oradea, Rumunsko

16. – CHALLENGE TOUR 2.KOLO hra č.9 – POINT Trenčín

23. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SENIOROV DVOJICE HRA Č.9 – LAVOS Bratislava

29. – 2.5. – EUROTOUR – Treviso, Taliansko

30. – 1.5. ROMAN HAVIER MEMORIAL SENIORI – POINT Trenčín

MÁJ

7. – 8. ROMAN HAVIER MEMORIAL OPEN (iba hráči do 43 rokov) – POINT Trenčín

14. – Slovenský pohár 2.kolo – hra č.8 – LAVOS Bratislava

21. – LIGA: EXTRALIGA – 3. – 4.kolo – GALAXIA Bratislava

21. – REBILD: 3.KOLO

28. – Junior cup 2.kolo hra č.9 BK PKO Prešov

28. – SANIKA CUP DVOJÍC 2.KOLO – POINT Trenčín

JÚN

2. – 3. EEBC MEN 9-BALL CHAMPIONSHIP – Petrich, Bulharsko

4. – 5. DYNAMIC BEST OF THE EAST – Petrich Bulharsko

4. – LIGA: LIGA: REBILD: 4.kolo

4. – 1.LIGA: 3. – 4.kolo ARENA Ružomberok

11. – 12. LIGA: EXTRALIGA FINÁLE 5. – 6.KOLO SOBOTA, 7. NEDEĽA – LAVOS BRATISLAVA

11. – LIGA: REBILD: 5.kolo

18. – LAVOS OPEN 2022 HRA Č.9 – LAVOS BRATISLAVA

(Slovenský pohár sme presunuli na jeseň ,stalo sa pochybenie, za porozumenie ďakujeme a ospravedlňujeme sa)

25. –  MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ŽIEN HRA č.9 – POINT Trenčín

25. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA SENIOROV HRA č.8 – LAVOS Bratislava

24. – 27. – Euro Tour Open | Dynamic Billard St. Johann im Pongau Open presented by „Snow Space Salzburg“

JÚL

2. – Challenge Tour 3.kolo hra č.9 – POINT Trenčín

6. – 10. – Pardubice STABEDO OPEN

9. – LAVOS LIGA 7.KOLO HRA Č.8

23. – SANIKA CUP DVOJÍC 3.kolo hra č.9 – POINT Trenčín

27.7. – 3.8. – MAJSTROVSTVÁ EURÓPY JUNIOROV – Petrich Bulharsko

30. LAVOS LIGA 8.KOLO HRA Č.9

AUGUST

6. – 8. – Euro Tour Open | Dynamic Billard Petrich Open presented by Municipality Petrich

20. – LAVOS LIGA 9.KOLO HRA Č.10

27. – MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA DVOJICE hra č.9 – LAVOS BRATISLAVA

28. – LIGA: REBILD: 6.kolo

SEPTEMBER

1. – 3. BILLIARD FESTIVAL KIELCE – POLAND

AFRI-EAST EURO CUP

Mak Marketing Junior Tour – EEBC Youth Championship

Dynamic Billard Best of the East POLISH 9-BALL

3. – 4. – FINÁLOVÝ VÍKEND 1.LIGA – 6, 7 a 8 KOLO (sobota, nedeľa)

10. – LAVOS LIGA 10.KOLO HRA Č.8