Kalendár 21

August:

1.-8. – Majstrovstvá Európy Juniorov

14. – CHALLENGE TOUR 08 – 2.KOLO – POINT Trenčín

6th International Billard Festival – Kielce 2021

19.8. – EEBC Junior Championship 9 ball – Kielce            

21.8. – DYNAMIC BILLARD BEST OF THE EAST POLISH 9 BALL – Kielce

28.-29. – FEDERAL CUP – Hradec Králové

28. – BarOko OPEN – 2.ročník – 1.kolo

28. – CHALLENGE TOUR 08 – 3.KOLO – POINT Trenčín

29. – LIGA: REBILD „C“ – 4.kolo

September:

4. – LIGA: 1.liga, REBILD – 3.kolo

5. – LIGA: REBILD „C“ – 5.kolo (alternatíva aj 11.9.)

11. – LIGA: EXTRALIGA – 3. a 4.kolo – ARENA Ružomberok

18. – Slovenský pohár 1.kolo – hra č. 8 – LAVOS Bratislava

23. – EEBC MEN 9-BALL CHAMPIONSHIP – Petrich, Bulharsko

25. – DYNAMIC BILLARD BEST OF THE EAST – Petrich Bulharsko

25. – Majstrovstvá Slovenska – DVOJICE –  POINT Trenčín

25. – LAVOS liga 6.kolo hra č.10 – LAVOS Bratislava

26. – Majstrovstvá Slovenska Juniorov – hra č.10 – BK PKO Prešov – presunuté na iný termín

Október

2. – LIGA: EXTRALIGA (2.-3.) finálové kolo – sobota 5. a 6. kolo, nedeľa 7.kolo – LAVOS Bratislava

2. – LIGA: 1.liga, REBILD – 4.kolo, REBILD „C“ – 6.kolo

9. – Slovenský pohár 2.kolo – hra č.10 – ARENA Ružomberok

9. – LAVOS liga 7.kolo hra č.8 – LAVOS Bratislava

16. – Majstrovstvá Slovenska Seniorov hra č.8 – POINT Trenčín

17. – Majstrovstvá Slovenska Juniorov hra č.8 – POINT Trenčín

16. – DYNAMIC BILLARD BEST OF THE EAST – Tirana, Albánsko

23. – Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 – GALAXIA Bratislava

23. – LAVOS liga 8.kolo hra č.9 – LAVOS Bratislava

28.-30. – EUROTOUR „ DYNAMIC BILLARD ANTALYA OPEN“ – Turecko

30. – LIGA: 1.liga – 5.kolo, REBILD – 5.kolo, REBILD „C“ – 7.kolo

November

1.-11. Majstrovstvá Európy Mužov – Antalya, Turecko

6.-7. – Majstrovstvá Slovenska Seniorov hra č.9 a 10. – PoolStar Topoľčany

6. – GRAND PRIX POINT 2021 dvojice mužov – POINT Trenčín

6. – ŠIPOŠ – MILOŠ memorial 2021 – LAVOS Bratislava

7. Majstrovstvá Slovenska žien – hra č.9, Majstrovstvá Slovenska Juniorov hra č.9 – POINT Trenčín

13. – DYNAMIC BILLARD BEST OF THE EAST – Oradea, Rumunsko

13. – LIGA: REBILD – 6.kolo, REBILD „C“ – 8.kolo

14. – LIGA: REBILD „C“ – 9.kolo

20.-21.  – Majstrovstvá Slovenska Mužov – hra č.8 a 14/1 nekonečná – GALAXIA Bratislava

20. – LAVOS liga 9.kolo hra č.10 – LAVOS Bratislava

27. – 28. – ROMAN HAVIER MEMORIAL – POINT Trenčín

25.-27. – EUROTOUR TREVISO OPEN – Taliansko

29.-06.december – Majstrovstvá Európy Seniorov – Treviso, Taliansko

December

4. – 5. – Majstrovstvá Slovenska Mužov – hra č.9 a 10 – LAVOS Bratislava

4. – LIGA: REBILD „C“ – 10.kolo

6.-9. – MOSCONI CUP – Las Vegas, USA

11. – SLOVAKIA MASTERS CUP 2021 – 9 BALL – GALAXIA Bratislava

11. – LIGA: REBILD – kvalifikačný turnaj o postup do 1.ligy

18. – Challenge Tour 08 – dvojice – POINT Trenčín

18. – Vianočný turnaj dvojíc 2021 hra č.9 – LAVOS Bratislava

Máj

22. – 25. MATCHROOM – WORLD POOL MASTERS – Londýn

29. – LIGA: 1.liga, REBILD – 1.kolo

Jún

5. – EXTRALIGA 1. a 2.kolo – LAVOS Bratislava

6. – 10. – Majstrovstvá sveta v hre č.9 – Londýn

11. -13. Sústredenie juniorov pred ME – POINT Trenčín

17. – 20. EUROTOUR – Sankt Johann I.P. – Rakúsko

19. – LETNÝ TURNAJ DVOJÍC – POINT Trenčín

26. – LIGA: 1.liga – 2.kolo, REBILD – 2.kolo

Júl

3. Povinné ligové dohrávky

3. – 4. Dynamic Billard Best of the EAST – Slovensko, GALAXIA Bratislava

17. – 18. – Sústredenie juniorských reprezentantov – Galanta

August

1. – 8. Majstrovstvá Európy juniorov

28. – 29. – FEDERAL CUP – UTOPIA Brno