Loading…

Majstrovstvá SR mužov – nominácia, propozície a program

Po prvý krát sa uskutočnia Majstrovstvá Slovenska v hrách č.8, 9 a 10 v jeden víkend a to od piatka 1.12. do nedele 3.12.2017 v herni K8 Trenčín.

                   

Výrazným spôsobom prehovoria aj do konečnej nominácie na 40.Majstrovstvá Európy v lete 2018. Všetky dôležité informácie nájdete pod kontaktným formulárom v tomto článku.

Prosíme hráčov, aby potvrdili svoju účasť cez kontaktný formulár pod nomináciou, poprípade sa ospravedlnili, čo najskôr. Ak sa niekto nezúčastní MSr, bude jeho miesto nahradené ďalším v poradí v celkovom rebríčku SP.

Dátum na ukončenie potvrdenia nominácie je 20. november 2017.

Nominácia hráčov na Majstrovská Slovenska (podľa celkového rebríčka SP):

(modrou farbou je vyznačený hráč, ktorý potvrdil účasť na MSr)

Nasadenie hráčov je podľa celkového rebríčka Slovenského pohára a bude sa meniť podľa výsledkov po jednotlivých majstrovstvách v kombinácii z celkovým poradím SP.

1.
Koniar Jakub  1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava (nasadený hráč na MSr č.8)
2.
Kováč Lukáš   1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava (nasadený hráč na MSr č.8)
3.
Polách Jaroslav   ŠBK Komárno (nasadený hráč na MSr č.8)
4.
Petrovics Zoltán   ŠBK Komárno (nasadený hráč na MSr č.8)
5.
Tarina Vladimír   1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
6.
Köles Balázs   ŠBK Komárno
7.
Kubán Michal   BK Kanianka
8.
Lisík Zdenko   Alpia Martin
9.
Latika Tomáš   1.BC Lavos Bratislava
10.
Štofko Vojtech   Horses Prešov
11.
Mrva Milan   Horses Prešov
12.
Michálik Roman   1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
13.
Lang Daniel   Liptovský Hrádok
14.
Lisík Jozef   Alpia Martin
15.
Husák Richard   K8 Buldogs Trenčín
16.
Šoltis Pavol   Horses Prešov

 

Propozície a program:

Systém:
– 2KO skrátené od 4 (16/4)
– Nasadenie hráčov (1 . až 4.) je podľa celkového rebríčka Slovenského pohára a bude sa meniť podľa výsledkov po jednotlivých majstrovstvách v kombinácii z celkovým poradím SP.

Rozdelenie hier:
– Hra č.8 do 8
– Hra č.9 do 9
– Hra č.10 do 8

Ocenenia:
– Poháre 1+1+2

Ubytovanie:
– Hradí si každý sám (booking.com)

Štartovné:
– 30€ na všetky disciplíny – jednorázový poplatok (8+9+10)

Všeobecné ustanovenia:

– Počas celého turnaja si organizátor vyhradzuje prednostné právo na zverejňovanie informácií o priebehu turnaja. Je preto zakázané akékoľvek zverejňovanie mediálneho obsahu treťou stranou pred oficiálnym zverejnením SBiZ. Jedná sa hlavne o sociálne siete.

– Fotografovanie, natáčanie na kameru v priestoroch herne je povolené len osobám k tomu určeným organizátorom.
– Počas turnaja je zakázané fajčiť (aj elek.cigareta) a hráčom je zakázané požívať alkoholické nápoje, psychotropné látky alebo iné podporné prostriedky.

– Hráči sú povinný dodržiavať stanovené časy a všetky pokyny organizátorov ako aj všetky ustanovenia platných predpisov SBiZ.

– Je povinný dress code „B“ tak ako je špecifikovaný v pravidlách SBiZ.

– Počas turnaja sú hráči povinný mať stlmený telefón, v priestoroch herne počas turnaja nie je povolené telefonovať.
Organizačná štruktúra turnaja:

Riaditeľ turnaja:

– Tomša Martin (+ zapisovanie, organizácia)

Zástupca riaditeľa turnaja:
– Čupalka Vlado

Hlavný rozhodcovia:
– Koniar Jakub
– Polách Jaroslav
– Štofko Vojtech

Program:

Piatok 01.12.2017 (hra č.8):
09,30
– prezentácia hráčov
10,00
– hymna Slovenskej republiky
– slávnostné otvorenie (príhovor predseda S.Koniar)
– predstavenie hráčov
– technické a súťažné informácie (podpredseda M.Tomša)
10,20
– začiatok turnaja – 1.kolo 16 2DKO/skrátené od 4
12,20
– obedná prestávka
13,00
– A1, B1a
15,15
– A2, B1b
16,30
– B2a, B2b
18,00
– Semifinále
19,45
– Finále, predanie cien
21,15 koniec 1.dňa

Sobota 02.12.2017 (hra č.9):
09,55
– prezentácia hráčov
10,00
– začiatok turnaja – 1.kolo 16 2DKO/skrátené od 4
12,15
– obedná prestávka
13,00
– A1, B1a
14,45
– A2, B1b
16,15
– B2a, B2b
17,45
– Semifinále
19,15
– Finále, odovzdanie cien
20,30 koniec 2.dňa

Nedeľa 03.12.2017 (hra č.10):
09,25
– prezentácia hráčov
09,30
– začiatok turnaja – 1.kolo 16 2DKO/skrátené od 4
11,15
– A1, B1a
13,15
– Obedná prestávka
14,00
– A2, B1b
15,30
– B2a, B2b
16,45
– Semifinále
18,15
– Finále, odovzdanie cien
19,30 Ukončenie turnaja.

Časy začiatkov zápasov sú orientačné.

 

 

 

 

http://www.e-seenet.com/DS2N/dvr/view3.php