Loading…

Kalendár

Kalendár vozičkári

Kalendár Tour de pool ženy – K8 Trenčín

Január

12. – Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 – Slávnostné vyhodnotenie sezóny 2018 – LAVOS Bratislava

19. – Challenge Tour 06 – 1.kolo hra č.9 – K8 Trenčín

26. – LIGA : 1.liga ,REBILD – 1.kolo

Február

2. – LIGA: EXTRALIGA 1. a 2.kolo sobota LAVOS Bratislava – NOVÉ!
3. – Junior cup 1.kolo hra č.9 – BK PKO Prešov

7. – 10. – EUROTOUR – LEENDE OPEN – Holandsko
9. – Senior cup 1.kolo hra č.9 – K8 Trenčín

16. – 17. FEDERAL CUP: CZECHIA vs. SLOVAKIA – Praha
16. – LIGA: 1.liga, REBILD – 2.kolo

23. – Slovenský pohár 2.kolo hra č.10 – K8 Trenčín

23. – Konferencia SBIZ (v rámci turnaja)

Marec

2. – 3. DYNAMIC Billard Best of the East – Novi Sad, Srbsko
2. – Junior cup 2.kolo hra č.10 – ARENA Ružomberok

9. – Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 – ARENA Ružomberok

16. – 17. EEBC Junior Championship – Petrich, Bulharsko
16. – Senior cup 2.kolo hra č.10 – LAVOS Bratislava

23. – LIGA: EXTRALIGA 3. a 4.kolo sobota, začiatok 9,00 – K8 Trenčín NOVÉ!

23. – LIGA: REBILD – 3.kolo

Apríl

6. – Senior cup 3.kolo – hra č.8 – ARENA Ružomberok

13. – 14. – DYNAMIC Billard Best of the East – Bukurešť, Rumunsko
13. – Challenge Tour 2.kolo hra č.9 – K8 Trenčín

27. – 7.mája – DYNAMIC BILLARD EUROPEAN CHAMPIONSHIP – muži, ženy, vozíčkari – Treviso, Taliansko
27. – LIGA: 1.liga- 3.kolo, REBILD – 4.kolo

27. – Junior cup 3.kolo hra č.8 – BK PKO Prešov

Máj

4. – Challenge Tour 3.kolo hra č.9- K8 Trenčín

11. – 12. – XII.Roman Havier Memorial – hra č.9 – K8 Trenčín
9. – 11. – EUROTOUR – TREVISO OPEN – Taliansko

18. – 19. – International Team Club Masters – Tbilisi, Gruzínsko
18. LIGA: 1.liga – 4.kolo, REBILD – 5.kolo

25. – Slovenský pohár 4.kolo hra č.8 – LAVOS Bratislava

31. – 2.júna – IV.International Billiard Festival – Kielce, Poľsko
(1. – 2.6. Dynamic Billard Best of the East + EEBC Junior cup)

Jún

8. – LIGA: EXTRALIGA FINÁLOVÝ DEŇ 5. a 6.kolo sobota, 7.kolo nedeľa – ARENA Ružomberok – NOVÉ!

13. – 15. – EUROTOUR Sankt Johann Im Pongau Open – Rakúsko
15. – LIGA: 1.liga – 5.kolo, REBILD – 6.kolo

22. – EEBC Junior cup – ARENA Ružomberok
22. – Senior cup 4.kolo hra č.9 – K8 Trenčín

29. – Povinné dohrávky (alebo predohrávky) odložených zápasov v lige.

Júl

4. – 7. – Pardubice STABEDO OPEN, EEBC Junior cup – Pardubice

22. – 29. – DYNAMIC Billard European Championship Youth – Veldhoven, Holandsko

August

1.– 3. – EUROTOUR Veldhoven, Holandsko

6. – 13. – DYNAMIC Billard European Championship Seniors & Ladies – Veldhoven, Holandsko

17. – 18. DYNAMIC Billard Best of the East – LAVOS Bratislava 

31. – LIGA: 1.liga – 6.kolo, REBILD – 7.kolo

September

7. – LIGA: 1.liga – finálový deň – LAVOS Bratislava

REBILD – 8.kolo

14. – Slovenský pohár 5.kolo hra č.10 – BILIARD CLUB POINT Trenčín

21. – 22. – Dynamic Billard Best of the East – Petrich, Bulharsko

21.LIGA: REBILD – 9.kolo

28. – Slovenský pohár 6.kolo hra č.8 – LAVOS Bratislava

Október

4. – 6. – Majstrovstvá SR Seniorov hry č.8,9,10 – BILIARD CLUB POINT Trenčín

10. – 12. EUROTOUR – Klagenfurt Open – Rakúsko

12.LIGA: REBILD – 10.kolo

26. – Slovenský pohár 7.kolo hra č.9 – BILIARD KLUB POINT Trenčín

November

7. – 9. – EUROTOUR – Portugese Open – Antalya, Turecko

9. – Majstrovstvá Slovenska Seniorov „DVOJICE“ – hra č.9 – ARENA Ružomberok

9. – 10. – EEBC Youth Friends Event – boys & girls – Praha

16. – ŠPORTFESTIVAL –  EXPO CENTER Trenčín

16. – 17 – Majstrovstvá Slovenska Juniorov – hry č.9, 10 – ARENA Ružomberok

23. – Majstrovstvá Slovenska „DVOJICE“ hra č.9 – LAVOS Bratislava

29. – 30. – 1.12. – Majstrovstvá Slovenska Mužov – hry č.8, 9,10 – LAVOS Bratislava

December

7. – Majstrovstvá Slovenska Juniorov hra č.8 – BK PKO Prešov 

7. – Slovakia Ladies & Womens Laugaricio Open 2019 – BILIARD CLUB POINT  Trenčín (priateľský turnaj žien)

14. – SLOVAKIA MASTERS CUP hra č.9 – BILIARD CLUB POINT Trenčín

21. – Challenge Tour 06 – „DVOJICE“ hra č.9 – BILIARD CLUB POINT Trenčín

Zmena programu vyhradená!