Loading…

Kalendár

September
2. Liga : Extraliga, 1.liga, 2.liga – 5.kolo

7. – 10. Longoni Benelux Open
9. Liga : 1.liga B – 6.kolo

13. Liga vozíčkarov: 6.kolo hra č.9 – BK HAWAII PUB Banská Bystrica

16. Slovenský pohár 5.kolo hra č.9 – ARENA Ružomberok

16.LAVOS liga

18. – 23. KREMLIN CUP, Moskva

23. Liga : 1.liga B – 7.kolo, povinné dohrávky, uzávierka 1.ligy!

30. Liga : EXTRALIGA – 6.kolo, PLAY OFF 1.zápasy 1.liga, 2.liga

30. LAVOS liga

Október
1. Senior cup 3.kolo hra č.9 – PALACE Casino & Billiard Club  Kolárovo

5. – 7. EUROTOUR Rakúsko
7. Majstrovstvá SR Juniorov hra č.8 – ARENA Ružomberok
7. Majstrovstvá SR Seniorov hra č.8 – ARENA Ružomberok

8. ZVONEC TOUR 8.kolo hra č.9 – Zvolen

11. Liga vozíčkarov 7.kolo hra č.10 – K8 Trenčín

14. – 15. Dynamic Best of the East
14. Challenge Tour – 2.kolo hra č. 9 – K8 Trenčín

14. LAVOS liga

21. Slovenský pohár 6.kolo hra č.9 – K8 Trenčín

21. – 22. Vozíčkari: Ladislav Sramek Memorial hra č.8 – CITY ARENA – ADMIRAL CLUB Trnava, LONDON Biliard Klub Biely Kostol

28. – 29. EEBC JUNIOR CUP, Česko
28. Majstrovstvá SR Seniorov hra č.9 – Biely Kostol

28. LAVOS liga

November
3.- 5. Salzburg Open
4. Liga: PLAY OFF – 1.liga, 2.liga – 2.zápasy /možnosť odohrať tretie zápasy hneď alebo v nedeľu/

5. ZVONEC TOUR 9.kolo hra č.9 – Zvolen

11. Slovenský pohár 7.kolo hra č.9 – LAVOS Bratislava

16. – 18. EUROTOUR – Taliansko
18. Majstrovstvá SR Juniorov hra č.9 – ARENA Ružomberok
18. Majstrovstvá SR Seniorov hra č.10 – ARENA Ružomberok

18.ŠPORTFESTIVAL – EXPO CENTER Trenčín

25. Liga: PLAY OFF – 1.liga, 2.liga – 3.zápasy

December
1-3. Majstrovstvá SR 8,9,10 – K8 Trenčín

3. ZVONEC TOUR 10.kolo hra č.9 – Zvolen

2. – 3. Vozíčkari: Majstrovstvá Slovenska – ARENA Ružomberok

9. Liga: EXTRALIGA – FINÁLOVÝ DEŇ – ARENA Ružomberok
9. Majstrovstvá SR Juniorov hra č.10 – BK PKO Prešov

9. LAVOS liga – FINAL

16. – 17. SLOVAKIA MASTERS 2017 – LAVOS Bratislava
16. CHALLENGE TOUR 3.kolo hra č.9 – K8 Trenčín

Zmena programu vyhradená.

 

Január
21. Slovenský pohár hra č.9 – K8 Trenčín – slávnostné otvorenie sezóny
28. Ligové súťaže: 1.kolo Extraliga

Február
4. Ligové súťaže: 1.kolo 1.liga, 2.liga
4.-5. Snooker Masters

12. Junior cup 1.kolo hra č.9 – BK PKO Prešov

15. Liga vozíčkarov: 1.kolo hra č.9 – HAWAII PUB Banská Bystrica

18. Senior cup 1.kolo hra č.9 – K8 Trenčín
18.-19. Best of the East – Bulgaria

Marec
4. Federal Cup: Czechia vs. Slovakia – Praha

11. Slovenský pohár 2.kolo hra č.9 – ARENA Ružomberok

15. Liga vozíčkarov: 2.kolo hra č.10 – K8 Trenčín

18.-28. Majstrovstvá Európy mužov – Vale de Lobo – Portugal
18. Senior cup 2.kolo hra č.9 – LONDON BILIARD CLUB Biely Kostol
19. Junior cup 2.kolo hra č.8 – BK PKO Prešov

25. Ligové súťaže: 2.kolo Extraliga, 1.liga, 2.liga

30.- 1.4. Eurotour – Portugal

Apríl
8. Junior cup 3.kolo hrač.10 – ARENA Ružomberok
15. K8 Challenge Tour 04 – 1.kolo hra č.9 – Trenčín

19. Liga vozíčkarov: 3.kolo hra č.8 – ELITE SNOOKER & BILIARD CLUB Bratislava

22. Ligové súťaže: 3.kolo Extraliga (pre seniorov povolený odklad na kolo dohrávok)
22.-23. Roman Havier Memorial 10.ročník hra č.10 – K8 Trenčín
22. LAVOS liga – Bratislava

29.-30. Best of the East – Budapest, Hungaria

Máj
6. Ligové súťaže: 3.kolo – 1.liga. 2.liga
6. LAVOS liga – Bratislava

13. Slovenský pohár 3.kolo hra č.9 – LAVOS Bratislava

17. Liga vozíčkarov: 4.kolo hra č.9 – ARCADIA Nové Zámky

18.-20. Eurotour muži
20.-21. EEBC Junior cup hra č.9 – ARENA Ružomberok
20. LAVOS liga – Bratislava
20. Senior cup 3.kolo hra č.9 – BK Kanianka

27. Majstrovstvá SR hra č.14/1 nekonečná – K8 Trenčín

Jún
3. Ligové súťaže: 4.kolo Extraliga, 1.liga, 2.liga
3. LAVOS liga – Bratislava

10. Slovenský pohár 4.kolo hra č.9 – ARENA Ružomberok

14. Liga vozíčkarov: 5.kolo hra č.10 – LONDON BILIARD CLUB Biely Kostol

17.Majstrovstvá Slovenská dvojíc hra č.9 LAVOS Bratislava

24. Ligové súťaže – povinné dohrávky : Extraliga, 1.liga, 2.liga

Zmena programu vyhradená!