Loading…

Kalendár 2020

Kalendár – Vozíčkari

Január
11. – Senior cup 1.kolo hra č.9 – POINT Trenčín

18. – Slovenský pohár 1.kolo hra č.9 – Slávnostné vyhodnotenie sezóny 2019 – LAVOS Bratislava

25. – LIGA : EXTRALIGA 1. a 2.kolo sobota LAVOS Bratislava, 1.liga – 1.kolo ,REBILD – 1.kolo

Február
1. – Slovenský pohár 2.kolo hra č.9 – ARENA Ružomberok

8. – Junior cup 1 .kolo hra č.9 – ARENA Ružomberok
8. – Slovenský pohár ženy – 1.kolo hra č.9 – POINT Trenčín

15. – 16. FEDERAL CUP: CZECHIA vs. SLOVAKIA – POINT Trenčín

20. – 22. Eurotour – Dynamic Billard Treviso Open – Treviso, Italy
22. – Challenge Tour 07 – 1.kolo hra č.9 – POINT Trenčín

29. – LIGA: 1.liga, REBILD – 2.kolo

Marec
7. – Slovenský pohár ženy 2.kolo – hra č.9 POINT Trenčín
7. – Junior cup 2.kolo hra č.10 – POINT Trenčín

13. – Konferencia SBiZ 18,00 – Ružomberok (dôležitá účasť – voľby!)

14. – Slovenský pohár 3.kolo hra č.10 – ARENA Ružomberok

21. – LIGA: EXTRALIGA 3. a 4.kolo sobota, začiatok 9,00 – POINT Trenčín
21. – LIGA: 1.liga – 3.kolo, REBILD – 3.kolo

28. – Senior cup 2.kolo hra č.10 – LAVOS Bratislava
28. – Zagreb Open – Záhreb, Croatia

Apríl
4. – Junior cup 3.kolo hra č.8 – BK PKO Prešov

11. – Challenge Tour 2.kolo hra č.9 – POINT Trenčín

17. – EEBC FAST 9-BALL – Pécs, Hungary
18. – 19. Dynamic Billard Best of the East – Pécs, Hungary
18. – LIGA: 1.liga- 4.kolo, REBILD – 4.kolo

25. – Senior cup 3.kolo – hra č.8 – ARENA Ružomberok

Máj
30.4. – 3.5. – XIII. ROMAN HAVIER OPEN – POINT Trenčín (muži, seniori, vozičkári)

Predbežný program:
30.4. – Weelchair (10,00 – 16,00)
1.5. – Muži (09,00 – 0,00) max 64
2.5. – Seniori (09,00 – 01,00)
3.5.- Seniori final (10,00 – 18,00)

8. – 18. DYNAMIC Billard European Championships – Men, Women & Wheelchair – Tampere, Fínsko
9. – Challenge Tour 3.kolo hra č.9- POINT Trenčín

16. – Junior cup 4.kolo hra č.9 – BK PKO Prešov
16. – Slovenský pohár ženy 3.kolo – hra č.9 POINT Trenčín

23. – LIGA: 1.liga- 5.kolo, REBILD – 5.kolo
21. – 23. – EUROTOUR – Dynamic Billard – Tampere, Fínsko

30. – Slovenský pohár 4.kolo hra č.8 – LAVOS Bratislava

Jún
6. – LIGA: EXTRALIGA FINÁLOVÝ DEŇ 5. a 6.kolo sobota, 7.kolo nedeľa – ARENA Ružomberok

12. – EEBC FAST 9-BALL – Kielce, Poľsko
13. – 14. – DYNAMIC Best of the East – Kielce, Poľsko
14. – LIGA: 1.liga – 6.kolo, REBILD – 6.kolo

20. – Senior cup 4.kolo hra č.9 – POINT Trenčín
18. – 20. EUROTOUR – Sankt Johann in Pongau, Rakúsko

27. – Povinné dohrávky (alebo predohrávky) odložených zápasov v lige.