Loading…

Kalendár 2020

Výkonný výbor SBiZ na základe prijatého opatrenia OLP/7311/2020 úradom Verejného zdravotníctva Slovenskej republiky z účinnosťou od 18.9.2020 0,00 hod. , POZASTAVIL všetky naplánované akcie SBiZ v kalendári pre rok 2020 až do odvolania. V prípade, že sa dajú odohrať ligové zápasy, urobte tak. Po skončení opatrení budeme pokračovať!
Kalendár – vozíčkari

Jún

20. – BarOko 9-ball Open 3.kolo – BarOko Senica

20. – KARPAT OPEN – Pool Star Topoľčany

27. – LIGA: EXTRALIGA 3. a 4.kolo sobota, začiatok 9,00 – POINT Trenčín

Júl

4. – POINT PROBILIARD 9-ball OPEN – 1.kolo – POINT Trenčín

11. – Konferencia SBiZ 14,00 (sobota) – POINT Trenčín (dôležitá účasť – voľby!)

18. – 1.ročník BarOko 9-BALL OPEN SERIES – 3.kolo – Senica

18. – POINT PROBILIARD 9-ball OPEN – 2.kolo – POINT Trenčín
18. – 19. – DYNAMIC BEST OF THE EAST – MAPLE POOL CLUB Pardubice

25. – STAROPRAMEN CUP – hra č.9 – ARENA Ružomberok

25. – LAVOS turnaj 2020 5.kolo hra č.10

August

1. – POINT PROBILIARD 9-ball OPEN – 3.kolo – POINT Trenčín

8. – GALAXIA TOUR hra č.9 – Bratislava

14. – EEBC JUNIOR CUP hra č.9 – GALAXIA Bratislava

15. – 16. – DYNAMIC BEST OF THE EAST – GALAXIA Bratislava

22. – Letný turnaj dvojíc hra č.9 – POINT Trenčín

22. – LAVOS turnaj 2020 6.kolo hra č.9

29. – 30. – DYNAMIC BEST OF THE EAST – Kielce, Poľsko

29. – 30. – SENIOR CUP 2020 – MAPLE POOL CLUB Pardubice

29. – GALAXIA TOUR hra č.8 – Bratislava

September

5. – Majstrovstvá Slovenska Juniorov hra č.8 – ARENA Ružomberok

5. – LAVOS turnaj 7.kolo hra č.8

12. – LIGA: EXTRALIGA FINÁLOVÝ DEŇ 5. a 6.kolo sobota, 7.kolo nedeľa – ARENA Ružomberok

12. – Challenge tour 07 – 2.kolo hra č.9 – POINT Trenčín

12. – GALAXIA TOUR hrač.9 – Bratislava

19. – 20. – DYNAMIC BEST OF THE EAST – GALAXIA Bratislava

19. – 20. – Majstrovstvá Slovenska Juniorov hry č.9 a 10 – LAVOS Bratislava – PRELOŽENÉ (o termíne budeme informovať)

26. – Slovenský pohár 3.kolo hra č.10 – ARENA Ružomberok

26. – GALAXIA TOUR hra č.8 – Bratislava

Október

3. – Majstrovstvá Slovenska mužov “dvojice” – hra č.9 – LAVOS Bratislava

3. – GALAXIA TOUR hra č.9 – Bratislava

9. – 11. – Majstrovstvá Slovenska Seniorov hry č.8, 9 a 10 – POINT Trenčín

10. – GALAXIA TOUR hra č.8 – Bratislava

17. – Slovenský pohár 4.kolo hra č.8 – LAVOS Bratislava

23. – 24. – 25. – Majstrovstvá Slovenska mužov hry č.8, 10 a 9 – formát podľa roku 2019 – GALAXIA Bratislava

November

7. – 8. – DYNAMIC BEST OF THE EAST – Petrich, Bulharsko

7. – Majstrovstvá Slovenska Seniorov “dvojice” – POINT Trenčín

7.  – GALAXIA TOUR hra č.9 – Bratislava

14. – 24. – DYNAMIC BILLARD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS – všetky kategórie

14. – Majstrovstvá Slovenska žien hra č.9 – POINT Trenčín

21. – GALAXIA TOUR hra č.8 – Bratislava

26. – 28. DYNAMIC BILLARD EUROTOUR – Antalaya
28. – Challenge Tour 07 – 3.kolo hra č.9 – POINT Trenčín

December

5. – Majstrovstvá Slovenska v Snookri

5. – Senior cup “EXTRA” – hra č.9 – BILIARD CLUB 8 Banská Bystrica

12. – Slovakia Masters Cup – LAVOS Bratislava

19. – Challenge Tour 07 dvojice – hra č.9 – POINT Trenčín