Loading…

III.Združené Majstrovstvá Slovenska Mužov – hry č.8, 10 a 9 – LAVOS Bratislava 29.11. – 01.12.2019

Už po tretí krát sa uskutočnia Majstrovstvá Slovenska v hrách č.8, 9 a 10 v jeden víkend a to od piatka 29.11. do nedele 1.12.2019, premiérovo v herni LAVOS Bratislava.

Výrazným spôsobom prehovoria aj do konečnej nominácie na 42.Majstrovstvá Európy na jar 2020. Všetky dôležité informácie nájdete pod nomináciou v tomto článku.

Prosíme hráčov, aby potvrdili svoju účasť cez sbiz1994@gmail.com, poprípade sa ospravedlnili, čo najskôr. Ak sa niekto nezúčastní MSr, bude jeho miesto nahradené ďalším v poradí v celkovom rebríčku SP.

Dátum na ukončenie potvrdenia nominácie je 27. november 2019.

Nominácia hráčov na Majstrovská Slovenska (podľa celkového rebríčka SP):

(modrou farbou je vyznačený hráč, ktorý potvrdil účasť na MSr)

Nasadenie hráčov je podľa celkového rebríčka Slovenského pohára a bude sa meniť podľa výsledkov po jednotlivých majstrovstvách v kombinácii z celkovým poradím SP.

1.
Polách Jaroslav  ŠBK Komárno
2.
Koniar Jakub   1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
3.
Krovina Tomáš   INTERNACIONÁLI Kanianka
4.
Janík Adam   1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava 
5.
Kováč Lukáš   1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
6.
Tarina Vladimír   1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
7.
Brázdil Marián   BK Topoľčany
8.
Köles Balázs   ŠBK Komárno
9.
Lang Daniel   Liptovský Hrádok
10.
Fuka Michal   1.BC LAVOS Bratislava
11.
Husák Richard   POINT Trenčín
12.
Konárik Marcel   1.BC LAVOS Bratislava
13.
Kubán Michal   INTERNACIONÁLI Kanianka
14.
Michálik Roman   1.BC Elite KAMI PROFIT Bratislava
15.
Lisík Zdenko   ALPIA Martin – nahradil Michal Hajdúch
16.
Sekan Radovan   BK ARENA Ružomberok – nahradil Mattia Scodinu

Propozície a program:

Systém:
– 2KO skrátené od 4 (16/4)
– Nasadenie hráčov (1 . až 4.) je podľa celkového rebríčka Slovenského pohára a bude sa meniť podľa výsledkov po jednotlivých majstrovstvách v kombinácii z celkovým poradím SP.

Rozdelenie hier:
– Hra č.8 do 8
– Hra č.9 do 9
– Hra č.10 do 8

Ocenenia:
– Poháre 1+1+2

Ubytovanie:
– Hradí si každý sám (booking.com)

Štartovné:
– 0€ na všetky disciplíny

Všeobecné ustanovenia:

– Počas celého turnaja si organizátor vyhradzuje prednostné právo na zverejňovanie informácií o priebehu turnaja. Je preto zakázané akékoľvek zverejňovanie mediálneho obsahu treťou stranou pred oficiálnym zverejnením SBiZ. Jedná sa hlavne o sociálne siete.

– Fotografovanie, natáčanie na kameru v priestoroch herne je povolené len osobám k tomu určeným organizátorom.
– Počas turnaja je zakázané fajčiť (aj elek.cigareta) a hráčom je zakázané požívať alkoholické nápoje, psychotropné látky alebo iné podporné prostriedky.

– Hráči sú povinný dodržiavať stanovené časy a všetky pokyny organizátorov ako aj všetky ustanovenia platných predpisov SBiZ.

– Je povinný dress code „B“ tak ako je špecifikovaný v pravidlách SBiZ.

– Počas turnaja sú hráči povinný mať stlmený telefón, v priestoroch herne počas turnaja nie je povolené telefonovať.

Organizačná štruktúra turnaja:

Riaditeľ turnaja:

– Tomša Martin (+ zapisovanie, organizácia)

Zástupca riaditeľa turnaja:
– Koniar Samuel

Hlavný rozhodcovia:
– Koniar Jakub
– Polách Jaroslav

Program:

Piatok 29.11.2019 (hra č.8):
09,30
– prezentácia hráčov
10,00
– slávnostné otvorenie (príhovor predseda S.Koniar)
– predstavenie hráčov
– technické a súťažné informácie (podpredseda M.Tomša)
10,20
– začiatok turnaja – 1.kolo 16 2DKO/skrátené od 4
12,20
– obedná prestávka
13,00
– A1, B1a
15,15
– A2, B1b
16,30
– B2a, B2b
18,00
– Semifinále
19,45
– Finále, predanie cien
21,15 koniec 1.dňa

Sobota 30.11.2019 (hra č.10):
09,55
– prezentácia hráčov
10,00
– začiatok turnaja – 1.kolo 16 2DKO/skrátené od 4
12,15
– obedná prestávka
13,00
– A1, B1a
14,45
– A2, B1b
16,15
– B2a, B2b
17,45
– Semifinále
19,15
– Finále, odovzdanie cien
20,30 koniec 2.dňa

Nedeľa 01.12.2019 (hra č.9):
09,25
– prezentácia hráčov
09,30
– začiatok turnaja – 1.kolo 16 2DKO/skrátené od 4
11,15
– A1, B1a
13,15
– Obedná prestávka
14,00
– A2, B1b
15,30
– B2a, B2b
16,45
– Semifinále
18,15
– Finále, odovzdanie cien
19,30 Ukončenie turnaja.

Časy začiatkov zápasov sú orientačné.

Majstrovstvá Slovenska hra č.8 – LAVOS Bratislava

Majstrovstvá Slovenska hra č.10 – LAVOS Bratislava

Majstrovstvá Slovenska hra č.9 – LAVOS Bratislava